Siirry suoraan sisältöön

Sähköpostiosoitteita ja metsästäjänumeroita

  • tehnyt

Jäsenistön sähköpostiosoitteita kaivataan yhä lisää. Jos käytössäsi on sähköposti, ilmoita osoite seuralle niin saadaan toimintaa nopeammaksi ja ennenkaikkea edullisemmaksi. Sähköpostiin lähetetään ainoastaan seuran jäsenmaksulasku ja jäsentiedotteet sekä tulevaisuudessa mahdollisesti kokous-/talkookutsut.

Metsästäjänumeroita kaipaillaan myöskin Oma Riistaan liittyen. Seura on ottanut Oma Riistan käyttöön ja kyseisillä sivuilla löytyy jo nyt hirvimaiden kartta. Seuran oman osion Omassa Riistassa saat käyttöön lähettämällä metsästäjänumerosi (löytyy metsästyskortista) Ismo Parkkiselle, joka kutsuu sinut liittymään seuran omille sivuille Omassa Riistassa. Lisäksi sinun täytyy ottaa Oma Riista käyttöösi netissä tai puhelinsovelluksessa.

Vastaa